Koning Willem-Alexander op bezoek in Peel en Maas

Geplaatst op dinsdag 21 januari 2020

Koning Willem-Alexander bezocht dinsdag 21 januari 2020 burgerinitiatieven in Baarlo en Kessel. Hij sprak daar met inwoners uit alle 11 dorpen van Peel en Maas. Wat een fantastische waardering voor de vele vrijwilligers die actief zijn in onze gemeente!

De Engelbewaarder

De Koning bracht eerst een bezoek aan De Engelbewaarder in Baarlo. Dit multifunctioneel centrum is een van de tien lokale dorpsontmoetingen binnen onze gemeente. De Engelbewaarder is een ontmoetingsplek voor dorpsbewoners en een locatie voor diverse activiteiten. Het centrum drijft op vrijwilligers.

Kasteel de Keverberg

Daarna bezocht de Koning Kasteel De Keverberg in Kessel, dat bijna vijf jaar geleden na een grote restauratie werd geopend. De herbouw van het kasteel kon rekenen op brede maatschappelijke steun: op uiteenlopende manieren zijn inwoners, bedrijfsleven, de gemeente Peel en Maas en de provincie Limburg betrokken geweest om de herbouw mogelijk te maken.

 

 

 
Foto's: Stefan Koopmans