Lees voor Translate

Bijeenkomst Kwelgeulen en riooltransportleiding Baarlo - Hout-Blerick

29 mei 2025

Op dinsdag 3 juni 2025 organiseert Waterschap Limburg een bijeenkomst over de kwelgeulen en de vervanging van riooltransportleidingen binnen het project Gebiedsontwikkeling Baarlo – Hout-Blerick.

U kunt dan de concept definitieve ontwerpen bekijken en vragen stellen. Ook kunt u vragen stellen over de vervanging van de persleiding van Blerick tot Baarlo en Baarlo tot Kessel.

Datum, locatie en tijd

  • Datum: dinsdag 3 juni 2025
  • Tijd: van 19.00 uur tot 20.30 uur
  • Locatie: De Engelbewaarder, aan de Tiendvrij 18 in Baarlo.

Aanmelden

U kunt zich aanmelden door het online formulier (Deze link gaat naar een externe website) in te vullen.

Meer informatie

Op de website van Waterschap Limburg (Deze link gaat naar een externe website) staat informatie over het project. Neem een kijkje en mocht u vragen hebben, neem dan contact op met de omgevingsmanager via dijkversterking@waterschaplimburg.nl.