Ondertekening samenwerkingsconvenant Stichting Limburg Paardensport

Geplaatst op vrijdag 12 januari 2024

Het samenwerkingsconvenant tussen Stichting Limburg Paardensport en gemeente Peel en Maas is voor de periode 2024 – 2026 verlengd. Stichting Limburg Paardensport heeft al jarenlang een belangrijke rol in onze gemeente en in de regio. De waarde van het aanjagen, versterken en verbinden van de paardensport en -sector met onderwijs en economie in onze gemeente onderschrijven we hiermee opnieuw.

Sinds haar oprichting in 2014 zet Stichting Limburg Paardensport samen met ongeveer 25 relevante partners, in op allerlei activiteiten en evenementen die de ontwikkeling van de sport en de sector in de regio aanjagen. Daarmee geven ze vorm en continuïteit aan de uitvoering van het Limburgs Paardensportplan. Het Limburgs Paardensportplan is in 2010 tot stand gekomen op initiatief van Provincie Limburg, de LLTB Vakgroep Paardenhouderij en de KNHS Regio Limburg samen met de provinciale sportorganisaties.

Van links naar rechts: Wethouder Erik Nijssen, Cissy Schuring en Peter van de Pas.
Van links naar rechts: Wethouder Erik Nijssen, Cissy Schuring en Peter van de Pas.