2026: start bouw
Het einde van het jaar nadert. De feestdagen en het nieuwe jaar staan voor de deur. Het jaar waarin gestart wordt met de bouw van de eerste (minimaal) 46 woningen.
Laatste voorbereidingen
Het projectgebied is in de afgelopen periode op de schop gegaan. Op dit moment leggen partijen zoals Enexis en WML de laatste hand aan de kabels en leidingen. In de 3e week van januari worden de bouwwegen geasfalteerd en daarna…. Start de bouw van de eerste woningen.
Eerste woningen
Ontwikkelaar Dura Vermeer start als eerste. In het voorjaar van 2026 beginnen zij in Baarlo met de bouw van de 46 woningen voor Wonen Limburg (Accent). Ook al ziet u op de bouwlocatie nu nog weinig, toch is de bouw al begonnen. In de fabriek worden de woningen namelijk al voorbereid. Daardoor kunnen de huizen straks snel en efficiënt worden gebouwd.
Andere bouwers
De verkoop van de 8 zelfbouwkavels loopt goed. Voor alle 8 de kavels zijn serieuze kopers gevonden. Een aantal heeft de knoop al doorgehakt. Voor deze kavels wordt een vergunningaanvraag voorbereid.
De zoektocht (de marktuitvraag) naar een bouwpartner voor de bouw van 17 projectmatige koopwoningen is in november gestart. Er is interesse van meerdere partijen. Zij hebben net voor de Kerst hun aanbieding bij ons ingeleverd. We verwachten in februari 2026 meer te kunnen vertellen over de bouwpartner die we geselecteerd hebben. We kunnen dan ook meer duidelijkheid geven over de woningen die deze partner gaat bouwen in Kuukven.