Industrieterrein Bong-Kieënweg Baarlo
Werk in uitvoering: maandag 10 maart tot en met november 2025
In de straten Bong, Kruisstraat, Kieënweg, D’Olneweg en een gedeelte Edisonweg gaan we onderhoud uitvoeren aan het riool en aan de weg. We leggen een hemelwaterriool aan en voeren kleine aanpassingen uit aan het vuilwaterriool. We vervangen het asfalt.
BLM wegenbouw voert de werkzaamheden uit.
Dit project is samen met het project Bong 30 km zone voorbereid. De projecten worden beide op een ander moment uitgevoerd. De onderhoudswerkzaamheden in de Bong 30 kilometer zone voeren we als eerste uit in verband met noodzakelijk onderhoud. Voor de werkzaamheden aan het industrieterrein zoeken we naar een andere gunstige uitvoeringsperiode i.v.m. bereikbaarheid industrieterrein.
Werkzaamheden
- Aanleggen van een nieuw hemelwaterriool.
- Op sommige plaatsen passen we het huidige vuilwaterriool aan.
- Boven de grond vervangen we de rijbaan.
- Aanbrengen van rode coating van fietssuggestiestroken in de Bong (30 km zone).
Planning
De planning kan door onvoorziene(weers-)omstandigheden altijd in tijd wijzigen.
De werkzaamheden starten op 10 maart 2025 en duren ongeveer 7 maanden. Om de overlast zoveel mogelijk te beperken, werken wij in 5 fases. De fases volgen elkaar op. Deze werkzaamheden kunnen elkaar overlappen.
Omleiding
Op dit moment geldt er geen grote omleiding.
Contact
Heeft u vragen, neem dan contact op met de Omgevingsmanager Nona Hendrix (BLM Wegenbouw) via 06 5898 4170 of stuur een e-mail naar n.hendrix@blmwegenbouw.nl.
In de straten Bong, Kruisstraat, Kieënweg, D’Olneweg en een gedeelte Edisonweg voeren we onderhoud uit aan het riool en aan de weg.