College van burgemeester en wethouders
De burgemeester en wethouders vormen samen het dagelijks bestuur van de gemeente en voeren het beleid uit dat de gemeenteraad op hoofdlijnen heeft vastgesteld.
Verder bereidt het college plannen voor waarover de gemeenteraad een besluit neemt. Het college neemt ook zelf besluiten. Dat doet zij in de collegevergadering. De besluiten die het college neemt, worden gepubliceerd op de openbare besluitenlijst.
Binnen het college is een verdeling gemaakt van de taakgebieden van de burgemeester en de wethouders. Dit wordt ook wel portefeuilleverdeling genoemd. De burgemeester en de wethouders zijn daarnaast ook actief in onder andere samenwerkingsverbanden. Dit zijn de nevenfuncties.
-
B.C.M. (Bob) Vostermans Burgemeester
-
H.P.J. (Erik) Nijssen Wethouder en 1e Loco burgemeester
-
S.M.M. (Suzan) Hermans Wethouder en 2e Loco burgemeester
-
G.J. (Frits) Berben Wethouder en 3e Loco burgemeester
-
M.W.D. (Tijs) van Lierop Wethouder en 4e Loco burgemeester
-
A.P.M. (Sander) Janssen Wethouder en 5e Loco burgemeester
-
K.H. (Kirsten) Werps-Aerts Secretaris / directeur
Openbare besluitenlijsten
Openbare collegebesluiten (Deze link gaat naar een externe website)
Coalitieakkoord
- Coalitieakkoord 2026-2030 (PDF, 5.4 MB)
Contact met het college
Het college van burgemeester en wethouders heeft geen vast spreekuur.
Wilt u de burgemeester, wethouder of gemeentesecretaris persoonlijk spreken? Neem dan telefonisch contact op met het bestuurssecretariaat.