Wijkagenten in Peel en Maas

Uw wijkagent is voor een belangrijk deel van zijn tijd werkzaam in uw woonomgeving. Hij/zij is voor u het eerste aanspreekpunt als u overleg met de politie wilt hebben.

 Voor vragen, het maken van meldingen en/of afspraken, stuur een e-mail naar de betreffende wijkagent.

Schriftelijk contact

Stuur dan uw brief naar Beekstraat 32,  5981 AS Panningen, ter attentie van de betreffende wijkagent. U kunt de wijkagenten ook bereiken via het algemeen nummer: 0900-8844. Kijk voor actuele informatie ook op de website https://www.politie.nl/mijn-buurt.

Wijkagenten voor de dorpen Egchel, Helden, Kessel en Kessel-Eik en Panningen

Luc Janssen, e-mail: luc.janssen@politie.nl               Marion Vissers, e-mail: marion.vissers@politie.nl

                                                       

Wijkagenten voor de dorpen Baarlo, Beringe, Grashoek, Koningslust, Maasbree en Meijel

Ton de Bruin, e-mail: ton.de.bruin@politie.nl             Eelco Peters, e-mail: eelco.peters.1@politie.nl

                                                          

Wijkagenten Thema: jeugd

Erwin van de Burgt,                                                               Ans Theunissen,
e-mail: erwin.van.de.burgt@politie.nl                         e-mail: ans.theunissen@politie.nl

                                                                

Wijkagenten Thema: overige zaken

Van links naar rechts: